Organigrama administratiu

Raimundo Tomas Montis Sastre

  • Secretaria-Intervenció

  • Correu electrònic: secretaria@ajllubi.net

  • Telèfon: 971522002
     

Esperança Vanrell Far

  • Comptabilitat

  • Correu electrònic: evanrell@ajllubi.net

  • Telèfon: 971522002
     

Antonia Gual Buñola

  • Obres i Cadastre

  • Arxiu Municipal

  • Correu electrònic: agual@ajllubi.net

  • Telèfon: 971522002
     

Antònia Pol Cantallops

  • Tresoreria

  • Educació

  • Sanitat

  • Correu electrònic: apol@ajllubi.net

  • Telèfon: 971522002
     

Antònia Llompart Quetglas

  • Biblioteca

  • Cultura

  • Fires i Festes

  • Joventut

  • Jutjat de Pau i Registre Civil

  • Correu electrònic: allompart@ajllubi.net

  • Telèfon: 971522002
     

Xisca Rosselló Martorell

  • Registre

  • Guals

  • Plusvàlues

  • Cementiri

  • Correu electrònic: frossello@ajllubi.net

  • Telèfon: 971522002
     

Joan Bauzà Guardiola

  • Policia Auxiliar

  • Telèfon: 971522002 -  628529759

  • Correu electrònic: policia@ajllubi.net
     

Diego Amor Lara

  • Policia Tutor

  • Telèfon: 971522002 - 628529759

  • Correu electrònic: policia@ajllubi.net
     

Toni Valls Aletxa

  • Arquitecte

  • Telèfon: 971522002

  • Correu electrònic: tvalls@ajllubi.net


Source URL: https://www.ajllubi.net/organigrama-administratiu